Více o Programu Náhradní díly Opel

Náhradní díly Opel

Více o Programu Náhradní díly Opel

Vozy Opel jsou vyráběny za dodržení přísných kvalitativních standardů. Naším cílem je, aby zákazníci mohli tyto standardy využívat i v dalších letech provozu vozidla v co nejširším měřítku. Nabízíme proto kvalitní a trvanlivé originální náhradní díly Opel i nezávislým opravnám a prodejnám náhradních dílů a to za zvýhodněných podmínek.

Právě za tímto účelem založil založil importér vozidel Opel jako jeden z vůbec prvních dovozců automobilů u nás již v roce 2001 program Náhradní díly Opel, určený pro spolupráci s nezávislými opravnami v ČR. Od té doby máme v České republice zaregistrováno přes 5000 obchodních partnerů a prodej nezávislým obchodním partnerům prostřednictvím autorizovaných dealerů Opel se stává nedílnou součástí naší obchodní činnosti.

Do programu Náhradních dílů se může přihlásit každá opravna a prodejna náhradních dílů zaregistrovaná v obchodním rejstříku nebo vlastnící živnostenský list. Registrovaní partneři mohou čerpat řadu výhod. Jednou z těch podstatných je možnost v závislosti na objemu nakupovaných dílů nakupovat originální díly Opel se slevou.

Proto neváhejte a kontaktujte některého z našich autorizovaných prodejců participujících v programu Náhradní díly Opel uvedených v našem vyhledávači.